kolay ve hizli kargo takibi dingin yasam.com

Kolay ve Hızlı Kargo Takibi

İnternet üzerinden yapılan herhangi bir alışveriş sonrasında, tabi eğer dijital bir ürün değil de, fiziksel bir ürün alıyorsanız, kargo süreci sizin de takip etmeniz gereken bir süreç. İnternet ten satın aldığınız ürünlerin kargo takibini yaparak, ürünün satıcıdan çıkıp çıkmadığını ve ne zaman elinizde olacağını internet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Dolayısıyla kargo takip işlemi hepimizin hayatında olan ve sıklıkla yaptığımız işlemlerden. Peki kargo takibini kolay ve hızlıca nasıl yapabiliriz?

Ülkemizde faaliyet gösteren birçok kargo firması var. Online olarak satın aldığımız ürünleri, bu kargo firmalardan herhangi biri ile gönderen üretici veya satıcılar, kargo takibini yapabilmemiz için ayrıca kargo sorgulamanumaralarını da bizimle paylaşıyorlar. Biz de bu kargo sorgulama numaraları yardımı ile, kargolarımızı internet üzerinden ve ilgili kargo firmalarının sitesinden sorgulayabiliyor, kargomuzun nerede olduğunu kolayca ve hızlıca öğrenebiliyoruz.

Bu yazımızda, online olarak satın aldığınız ürünlerinizi rahatça takip edebileceğiniz sitelere tek bir sayfa ile ulaşabilmeniz için, ülkemizdeki bütün kargo firmalarının kargo takip sayfalarını sizler için derledik. Umarız faydalı olur.

kargo takibi nasil yapilir dinginyasam.com
Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Kargo Takip Aras

Aras Kargo, ülkemizdeki en eski kargo firmalarından biri. 1979 yılında Celal Aras tarafından kurulan bir şirket, belli bir taşımacılık gücüne eriştikten sonra, 1989 ‘da faaliyete geçen, Aras Kargo ‘nun da temellerini atmış. Günümüzde 900 ‘ün üzerinde şubesi, 4000 üzerindeki araç filosu ve 14000 ‘in üzerindeki çalışanıyla, kargo sektörünün liderlerinden Aras Kargo. İnternet alışverişlerinde de en çok tercih edilen kargo firmalarından ve dolayısıyla Aras kargo sorgulama işlemi de bu amaçla en çok yapılan işlemlerden. Peki Aras kargo ile gönderilen gönderilerimizi nasıl takip edebiliriz? Aşağıdaki linkte, Aras kargo takip işlemi için Aras Kargo ‘nun sitesine ulaşabilirsiniz ve kargo sorgulama numaranız ile, kargonuzu takip edebilirsiniz.

Kargo Takip Aras: https://www.araskargo.com.tr/trmobile/

kargo takip aras dinginyasam.com
Aras Kargo Sorgulama

Kargo Takip MNG

MNG Kargo, ülkemizde 2003 yılında hizmet vermeye başlamış kargo şirketlerinden. 800 ‘ün üzerinde şubesi, 3000 ‘ün üzerindeki araç filosu ve 10000 ‘in üzerindeki çalışanıyla ülkemizdeki en önemli kargo firmalarından biri olan MNG Kargo, internet alışverişlerinde en çok tercih edilen kargo şirketlerinden biri. Online olarak satın aldığınız ürünlerin MNG Kargo ile gönderilme ihtimali oldukça fazla. Peki MNG kargo takibini, nasıl yapabiliriz? Aşağıdaki Kargo Takip MNG linkinden, MNG kargonun kargo sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

Kargo Takip MNG: https://www.mngkargo.com.tr/gonderitakip

MNG Kargo Sorgulama dinginyasam.com
MNG Kargo Sorgulama

PTT Kargo Sorgula

PTT (Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü) 1840 yılında kurulmuş en köklü kuruluşlarımızdan biri. PTT Kargo ise, 2008 yılında PTT bünyesinde kurulmuş ve günümüzde oldukça önemlim bir kargo firması haline gelmiştir. Günümüzde, PTT Kargo kullanımı oldukça yüksek oranlarda ve bu nedenle kargo sorgulama PTT ‘nin sitesinde en sık yapılan işlemleri arasında. Peki PTT Kargo sorgula ile PTT ile gönderilen gönderileri nasıl takip edebiliriz? Bu konuda yine PTT ‘nin web sitesine gideceğiz. Aşağıda, PTT Kargo Sorgula linkini tıklayarak PTT Kargo ile gönderilen gönderilerinizi takip edebilirsiniz.

PTT Kargo Sorgulama: https://gonderitakip.ptt.gov.tr

kargo takip ptt kargo dinginyasam.com
PTT Kargo Sorgulama

UPS Kargo Sorgulama

UPS Kargo, dünyadaki ve ülkemizdeki en önemli kargo firmalarından bir tanesi. 1907 yılında Jim Casey tarafından Amerika’da kurulan UPS Kargo, 1988 yılında da Türkiye pazarına girdi ve ülkemizde hizmet vermeye başladı. Ülkemizde 260 tan fazla şube, 700 ‘den fazla araç ve 3000 ‘in üzerinden çalışanıyla hizmet veriyor UPS. Peki, kargo takip UPS nasıl yapılır? UPS Kargo ile gönderilen gönderilerimizi veya satın almış olduğumuz ürünleri nasıl takip edebiliriz. UPS kargo ile gönderilen ürünlerinizin takibini, kargo sorgulama numarası ile aşağıdaki linkten yapabilirsiniz.

UPS Kargo Sorgulama:  https://www.ups.com.tr/gonderi_takip.aspx

UPS Kargo Sorgulama dinginyasam.com
UPS Kargo Sorgulama

Sürat Kargo Takibi

Sürat Kargo ülkemizde faaliyet göstermeye başlayan, en genç kargo firmalarından. 2003 yılında ülkemizde hizmet vermeye başlayan Sürat Kargo, 700 ‘den fazla şubesi, binlerce araçlık filosu ve 6000’ den fazla çalışanı ile, taşımacılık alanında oldukça çok tercih edilen kargo firmalarından. İnternet üzerinden satın alacağınız herhangi bir ürünün Sürat Kargo ile gönderilme ihtimali de oldukça yüksek. Çünkü, ülkemiz içinde online olarak satın alınan ürünlerin, yerel firmalar ile gönderilme ihtimali daha yüksek. Peki kargo sorgulama sürat kargo takibi nasıl yapılır? Sürat kargo ile gönderilen ürünlerinizin takibini, kargo sorgulama numaralarını kullanarak aşağıdaki linkten yapabilirsiniz.

Sürat Kargo Takibi: http://suratkargo.com.tr/KargoTakip

Sürat Kargo Sorgulama dinginyasam.com
Sürat Kargo Sorgulama

Kargo Takip Yurtiçi

Yurtiçi Kargo, kuruluş itibari ile Türkiye ‘nin ilk kargo firması. 1982 yılında Dr. İbrahim Arıkan tarafından kurulan Yurtiçin Kargo, günümüzde 900 ‘den fazla şubesi, 5000 ‘in üzerinde araç filosu ve 16000 ‘in üzerindeki çalışan sayısı ile sektörün en önemli kargo firmalarından birisi. Klasik kargolamanın aynı sıra, internet üzerinden yapılan online alışverişlerin de en gözde kargo firmalarından birisi yurtiçi kargo. Peki, Yurtiçi Kargo ile gönderilen kargolarımızı nasıl takip edebiliriz? Bu işlemi, Yurtiçi Kargo ‘nun kargo takip numarası yardımı ile aşağıdaki Kargo sorgulama Yurtiçi sayfasından yapabilirsiniz.

Kargo takip Yurtiçi: https://www.yurticikargo.com

kargo takip yurtici dinginyasam.com
Yurtiçi Kargo Sorgulama

Fedex Kargo Takibi

Fedex Kargo, 1971 yılında kurulmuş Amerika menşeli bir kargo firması. Dünyanın en önemli kargo firmalarından biri olan Fedex Kargo, özellikle yurtdışı gönderileriniz için sık kullanabileceğiniz bir seçenek. Diğer kargo sorgulama işlemlerinde olduğu gibi, kargo sorgulama Fedex için de, yine Fedex Kargo ‘nun sitesine ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki kargo takip Fedex linkinten bu sayfaya ulaşabilir, kargo sorgulama numaranız ile kargolarınızın durumunu sorgulayabilirsiniz.

FedEx Kargo Takibi : https://www.fedex.com/tr-tr/tracking.html

kargo takip fedex dinginyasam.com
FedEx Kargo Sorgulama

Son Söz

Daha önce de söylediğimiz gibi, kargo takibi online alışverişlerin en önemli adımlarından biri. Ürününüzü satın aldıktan sonra elinize ulaşana kadar geçen süreçleri ve elinize ne zaman ulaşacağını öğrenmek için, kargo takibini siz de rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, sayfamızdaki kargo firmanızla ilgili link ile kargo takip sayfasına ulaşmanız. Daha sonra, ilgili numarayı girerek, bu sorgulamayı yapabilir, ürününüzün nerede olduğunu kolaylıkla görebilirsiniz.

Umarız bu sayfa ile, gönderilerinizi ve online olarak satın aldığını ürünleri kolayca sorgulayabilir, ürünlerinizin takibini rahatlıkla yapabilirsiniz. Ülkemizde faaliyet gösteren bütün kargo firmalarını listelediğimiz bu yazımızı beğenirseniz, arkadaşlarınızla ve dostlarınızla da paylaşabilirsiniz. Çünkü, ne kadar çok insanın işini kolaylaştırırsak, o kadar güzel!


Motivasyonunuzu Arttıracak 14 Girişimci Filmini izlemeye ne dersiniz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir